Strona główna » Blog nauka ze smakiem » Monika Krynicka -Gać. Schudnij na mieszka.

Monika Krynicka -Gać. Schudnij na mieszka.

Data dodania: 24-11-2022


Witaj!
Nazywam się Marta Świerzbin  jestem dietetyczną i edukatorką żywieniową, która intensywnie rozwija się w zawodzie offline  od 2014 roku. Odkąd zostałam mamą swoje  działania zawodowe przeniosłam do sieci. 
Poznajmy się bliżej! To seria rozmów   z praktykami dietetyki i edukacji żywieniowej. Moje Gościnie  na co dzień inspirują, motywują, prowadzą warsztaty lub webinary, odwiedzają śniadaniówki, mają własne  grupy wsparcia, sprzedają produkty lub usługi i są niezależne finansowo.
Tym podcastem, chciałabym wzmocnić pozycję dietetyka i edukatora żywieniowego na rynku oraz zintegrować i zmniejszyć dystans między specjalistami dietetyki.
Jeśli dietetyczki lub edukatorki żywieniowe korzystają w swojej praktyce z narzędzi  do profesjonalnej  edukacji żywieniowej, to w tym podcaście opowiadają również kilka słów o tym, jak można uatrakcyjnić swoją pracę, dzięki produktom  dostępnym na www.naukazesmakiem.pl
Do tego odcinka zaprosiłam doświadczoną dietetyczkę i ternerkę personalną, wykładowczynię akademicką oraz mamę.
Monika Krynicka- Gać przez około 10 lat pracowała w instytucji zajmującej się kontrolą jakości żywienia zbiorowego, a od 2016 roku prowadzi swoją działalność oferującą wsparcie dietetyczne i treningowe w Żyrardowie, które w roku 2023 rozwinie się w Centrum Zdrowia Chmielna. 
https://www.schudnijnamieszka.pl/ 
 
Poznajmy Bliżej!
Monikę Krynicką-Gać 


 

Copyright 2022 Nauka ze smakiem, Wszelkie prawa do zdjęć i opisów zastrzeżone. Powered: GaleoGrupa.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu