Strona główna » zespół

zespół

 
 

#nauka_ze_smakiem to nie jest zwykła poradnia dietetyczna online

Tworzymy miejsce w sieci dla rodziców, którzy czują się zagubieni w sytuacji, kiedy ich dwulatek po raz kolejny odmawia jedzenia, a starsze dziecko ma nadwagę.

 

Różnorodne specjalizacje, doświadczenia zawodowe oraz ilość posiadanych dzieci w domu

pozwalają nam pomagać kompleksowo!

 

Poznaj nasz zespół :) 


 

mgr Marta Świerzbin


Pomysłodawczyni i założycielka projektu #nauka_zesmakiem. Specjalistka Zdrowia Publicznego. Absolwentka dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.  Edukacją żywieniową zajmuje się od 2014 roku. Ukończyła specjalistyczne szkolenia z  żywienia kobiet w ciąży, matek karmiących  oraz dzieci do lat 6 w ogólnopolskim programie"Zdrowo Jemy, Zdrowo Rośniemy''. Przez 2 lata wspierała rodziny z nadwagą i otyłością w  fundacji Medicover w programie profilaktycznym ,,po-zdro!''. Była specjalistka Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej, Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie. Mama niespełna dwuletniej Lidii.

mgr Magdalena Gogół-Aninowska


Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim, specjalista ds. żywienia dzieci i kobiet w ciąży (SGGW), edukatorka żywieniowa. Uczestniczka ogólnopolskich programów edukacyjnych, kongresów i konferencji. Na co dzień prowadzi poradnictwo żywieniowe dla rodzin z nadwagą i otyłością. Pracuje z dziećmi, rodzicami i personelem placówek edukacyjnych prowadząc prelekcje i warsztaty edukacyjno-kulinarne. Mama Oli, Róży i Helenki.

mgr Paulina Breńska-Komła


terapeuta jedzenia, terapeuta i diagnosta Integracji Sensorycznej (członek PTIS nr 298), oligofrenopedagog, diagnosta pedagogiczny prowadzi gabinet stacjonarny w Olsztynie "Królik-terapia i diagnoza Paulina Breńska-Komła'' - od klinku lat zajmuje się diagnozowaniem niejadków oraz  terapią  dzieci z wybiórczością pokarmową.

mgr Agata Krzykanowska


Absolwentka Dietetyki oraz Zdrowia Publicznego na Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie. Agata w zespole pełni funkcję wirtualnej asystentki. Czuwa nad zapisami pacjentów w internetowej poradni, a także  jako specjalistka dietetyki wspiera merytorycznie przygotowywane materiały edukacyjne.

Cofnij
Copyright 2021 Nauka ze smakiem, Wszelkie prawa do zdjęć i opisów zastrzeżone. Powered: GaleoGrupa.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu