Strona główna » Ola Gościniak. Jestem Interaktywna.

Ola Gościniak. Jestem Interaktywna.

Autor: Marta Świerzbin Data dodania: 03-03-2023


Zapraszam Cię od odsłuchania wyjątkowego odcinka podcastu Poznajmy się bliżej, w którym pierwszy raz  nie wzięła udział specjalistka dietetyki i edukacji żywieniowej.

Ola Gościniak.
Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online w Interaktywnej Paczce, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej Bądź Online oraz kursów online w Interaktywnej Akademii WordPressa, organizatorka Interaktywnej Konferencji, autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman.Od 2015 roku pomaga kobietom z całej Polski w realizacji ich interaktywnych marzeń i osiągnięciu niezależności finansowej na własnych zasadach. Przeszkoliła już ponad 50 000 Polek. Pokazuje im, jak stworzyć stronę WWW od podstaw, jak założyć sklep internetowy czy rozpocząć biznes online. Z sukcesem tworzy zaangażowaną społeczność Jesteśmy Interaktywne.
Laureatka w XII edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku w kategorii Przeciwdziałanie Wykluczeniu Cyfrowemu oraz LadyBusiness Awards w kategorii Przedsiębiorcza Kobieta to TY. Od 2018 roku w rankingu TOP20 wpływowych blogerów JasonHunt. Prelegentka i mówczyni na wielu branżowych wydarzeniach, m.in. I <3 Marketing czy Blog Conference Poznań, BusinessWoman Live.

Absolwentka Informatyki na Politechnice Poznańskiej, Grafiki Projektowej w Collegium Da Vinci oraz Coachingu Biznesowego w WSKZ. Swoją pierwszą stronę internetową stworzyła jeszcze w podstawówce 20 lat temu. Od tamtej pory stworzyła ich ponad 500.

Aktualnie trwa nabór do Interaktywnej Akademii Wordpress, gdzie Ola jest mentorką. Jeśli chcesz z Olą wyklinać swoją pierwszą stronę internetową łap ode mnie kod rabatowy.
 
 
 

KOPIUJ KOD RABATOWY
REFUFAV2CJX3B

 
                        TUTAJ: ZOBACZ INTERAKTYWNĄ  AKADEMIĘ WORDPRESS
 
 

Copyright 2024 Nauka ze smakiem, Wszelkie prawa do zdjęć i opisów zastrzeżone. Powered: GaleoGrupa.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu